en-US
English
currency
EUR
heart
0
Favourite
cart
Cart
menu

Search for an expression

Nejprodávanější
filter
Filtering according to parameters
1 Chosen
Sort products byi
Sort by
Products
 
In stock
Price
Price
Show more filtersHide extended filters
AKCE
Wella hair color Wellaton Intense 7/0 medium blonde, 110 ml
Wella®
Wella hair color Wellaton Intense 7/0 medium blonde, 110 ml
Code: 12511
Code sup.: 860578
EAN: 4056800895311
 
2.25 EUR
45EUR/1l
In stock
heartFavoritecompareCompare
100% intense color on the outside and healthy and strong hair from within. Deeply nourishing treatment seals the hair cuticle for optimal shine and softness. Moisturizing treatment with an attractive floral scent - rich white flowers on a woody base, creates a smooth surface
AKCE
Dishwashing liquid Pomegranate, 450 ml
Jar
Dishwashing liquid Pomegranate, 450 ml
Code: 1601333
Code sup.: 735078
EAN: 4015400922674
70%
1.33 EUR
2.96EUR/1l
In stock
heartFavoritecompareCompare
Dishwashing liquid is a concentrated product for manual dishwashing. Thanks to its effective composition, a small amount of the product is enough for a large amount of dishes. It has a long-lasting active foam. It easily handles dirt and grease. It has a pleasant scent and is gentle on hands.
Jar Lemon Hand dishwashing detergent 2 x 900 ml duopack
Jar
Jar Lemon Hand dishwashing detergent 2 x 900 ml duopack
Code: 2006046
Code sup.: 735113
EAN: 8001090198068
100%
5.63 EUR
3.13EUR/1l
In stock
heartFavoritecompareCompare
JAR ba mytí nádobí. Nekompromisní k mastnotě. Šetrný k Vašim rukám.
AKCE
Wella hair color Wellaton Intense 9/1 extra ash blonde, 110 ml
Wella®
Wella hair color Wellaton Intense 9/1 extra ash blonde, 110 ml
Code: 12523
Code sup.: 860582
EAN: 4056800895380
100%
2.25 EUR
45EUR/1l
In stock
heartFavoritecompareCompare
100% intense color on the outside and healthy, strong hair on the inside. The deeply nourishing treatment seals the hair cuticle for optimal shine and softness. The moisturizing treatment with an attractive floral scent - rich white flowers on a woody base, creates a smooth surface.
AKCE
Wella hair color Wellaton Intense 4/0 medium brown, 110 ml
Wella®
Wella hair color Wellaton Intense 4/0 medium brown, 110 ml
Code: 12491
Code sup.: 860575
EAN: 4056800895229
100%
2.25 EUR
45EUR/1l
In stock
heartFavoritecompareCompare
100% intense color from the outside and healthy and strong hair from the inside. The deeply nourishing treatment seals the hair cuticle for optimal shine and softness. The moisturizing treatment with an attractive floral scent - rich white flowers on a woody base, creates a smooth surface.
AKCE
Wella hair color Wellaton Intense 5/4 chestnut, 110 ml
Wella®
Wella hair color Wellaton Intense 5/4 chestnut, 110 ml
Code: 12495
Code sup.: 860583
EAN: 4056800895243
99%
2.25 EUR
45EUR/1l
In stock
heartFavoritecompareCompare
100% intense color on the outside and healthy, strong hair on the inside. Deeply nourishing treatment seals the hair cuticle for optimal shine and softness. Moisturizing treatment with an attractive floral scent - rich white flowers on a woody background, creates a smooth surface.
Jar Professional Dishwashing Liquid, 5 L
Jar
Jar Professional Dishwashing Liquid, 5 L
Code: 07048
Code sup.: 735123
EAN: 8006540107317
99%
13.72 EUR
2.74EUR/1l
In stock
heartFavoritecompareCompare
Jar is a concentrated dishwashing liquid. Thanks to its effective formulation, a small amount of the product is enough for a large amount of dishes. It has long-lasting active foam. It easily handles dirt and grease. It has a pleasant scent and is gentle on hands.
Camay Natural solid toilet soap 125 g
Camay®
Camay Natural solid toilet soap 125 g
Code: 2500113
Code sup.: 834967
EAN: 8886467237171
 
0.70 EUR
5.6EUR/1kg
In stock
heartFavoritecompareCompare
Camay Natural – the cleanliness and softness that your skin deserves!
Camay Chic Solid Toilet Soap 125 g
Camay®
Camay Chic Solid Toilet Soap 125 g
Code: 2500112
Code sup.: 834966
EAN: 8886467237164
100%
0.70 EUR
5.6EUR/1kg
In stock
heartFavoritecompareCompare
Camay Chic – a touch of elegance and sensual fragrance for your skin every day!
AKCE
Wella hair color Wellaton Intense 7/3 hazelnut, 110 ml
Wella®
Wella hair color Wellaton Intense 7/3 hazelnut, 110 ml
Code: 12513
Code sup.: 860580
EAN: 4056800895328
97%
2.25 EUR
45EUR/1l
In stock
heartFavoritecompareCompare
100% intense color from the outside and healthy, strong hair from the inside. Deeply nourishing treatment seals the hair cuticle for optimal shine and smoothness. Moisturizing treatment with an attractive floral scent - rich white flowers on a woody base creates a smooth surface.
AKCE
Jar Platinum Dishwasher Tablets, 81 pcs
Jar
Jar Platinum Dishwasher Tablets, 81 pcs
Code: 2601060
Code sup.: 750268
EAN: 8006530121958
 
14.07 EUR
0.17EUR/1Prací dávky
In stock
heartFavoritecompareCompare
Jar Platinum Dishwasher Tablets help remove common dirt from dishes during the washing cycle. Practical capsules make it easier to dose the detergent.
AKCE
Dishwashing liquid lemon, 450 ml
Jar
Dishwashing liquid lemon, 450 ml
Code: 100353
Code sup.: 735081
EAN: 4015400922407
98%
1.33 EUR
2.96EUR/1l
In stock
heartFavoritecompareCompare
Dishwashing liquid is a concentrated agent for hand washing dishes. Thanks to its effective composition, a small amount of the product is enough for a large amount of dishes. It has long-lasting active foam. It easily handles dirt and grease. It has a pleasant scent and is gentle on hands.
AKCE
Jar Platinum Plus Dishwasher Tablets 30 Minute Miracle, 60 pcs
Jar
Jar Platinum Plus Dishwasher Tablets 30 Minute Miracle, 60 pcs
Code: 2601058
Code sup.: 750266
EAN: 8006530101059
 
14.07 EUR
0.23EUR/1Prací dávky
In stock
heartFavoritecompareCompare
Jar Platinum Plus dishwasher tablets help remove grease and food residues from dishes. They are effective even in short 30-minute washing programs.
AKCE
Wella hair dye Wellaton Intense 8/0 light blonde, 110 ml
Wella®
Wella hair dye Wellaton Intense 8/0 light blonde, 110 ml
Code: 12515
Code sup.: 860576
EAN: 4056800895342
100%
2.25 EUR
45EUR/1l
In stock
heartFavoritecompareCompare
100% intense color from the outside and healthy and strong hair from the inside. Deeply nourishing treatment closes the hair cuticle for optimal shine and softness. Moisturizing treatment with an attractive floral scent - rich white flowers on a woody background creates a smooth surface.
AKCE
Wella hair color Wellaton Intense 8/1 light ash blonde, 110 ml
Wella®
Wella hair color Wellaton Intense 8/1 light ash blonde, 110 ml
Code: 12517
Code sup.: 860584
EAN: 4056800877799
100%
2.25 EUR
45EUR/1l
In stock
heartFavoritecompareCompare
100% intense color from the outside and healthy, strong hair from the inside. Deeply nourishing treatment closes the hair cuticle for optimal shine and softness. Moisturizing treatment with an attractive floral scent - rich white flowers on a woody base creates a smooth surface
AKCE
Jar Original All in One Lemon dishwasher capsules 100 pieces
Jar
Jar Original All in One Lemon dishwasher capsules 100 pieces
Code: 2300040
Code sup.: 750229
EAN: 8006540750100
 
14.07 EUR
0.14EUR/1ks
In stock
heartFavoritecompareCompare
Jar Original All in One dishwasher capsules with a lemon scent are effective right from the first wa
AKCE
Wella Wellaton Intense Color Cream cream hair color 9/0 very light blond
Wella®
Wella Wellaton Intense Color Cream cream hair color 9/0 very light blond
Code: 12521
Code sup.: 860579
EAN: 4056800895373
100%
2.25 EUR
45EUR/1l
In stock
heartFavoritecompareCompare
100% intenzivní barva zvenku a zdravé a silné vlasy zevnitř. Hluboce vyživující kúra uzavírá vlasovou kutikulu pro optimální lesk a hebkost. Hydratační kúra s atraktivní květinovou vůní - bohaté bílé květy na dřevitém podkladu, vytváří hladký povrch
AKCE
Wella hair color Wellaton Intense 10/0 extra light blonde, 110 ml
Wella®
Wella hair color Wellaton Intense 10/0 extra light blonde, 110 ml
Code: 12527
Code sup.: 860581
EAN: 4056800895403
98%
2.25 EUR
45EUR/1l
In stock
heartFavoritecompareCompare
100% intense color from the outside and healthy and strong hair from the inside. Deeply nourishing treatment closes the hair cuticle for optimal shine and softness. Moisturizing treatment with an attractive floral fragrance - rich white flowers on a woody base, creating a smooth surface
chat
Or write to us at
Login
Don't have an account yet?Sign up.